In 2017 hadden wij voor u 11 Ommetjes beschikbaar.
Nu in 2018 16 Ommetjes met een special in Heijendaal.

Een Ommetje in uw wijk?
Bel of mail dan even...

Uitsluiting Aansprakelijkheid

St. Nacht van de Ommetjes
KvK 70695202

Iedere deelnemer aan een ommetje doet dat geheel op eigen risico.
Zowel de betrokken stichtingen als de organiserende teams zijn uitgesloten van iedere vorm van aansprakelijkheid.

Copyright Auteursrecht
Wij gebruiken foto's, images ed. welke wij of krijgen van  de deelnemers, van het Internet of andere openbare bronnen.
Wij trachten ieders auteursrecht te respecteren door bronvermelding voor zover bekend.
Mochten wij per abuis iets hebben gebruikt waarop auteursrecht rust, laat het ons dan weten, zodat wij passende maatregelen kunnen nemen.
Het bestuur en de beherende stichtingen sluiten iedere verantwoordelijkheid en aansprakelijkheid nadrukkelijk uit.

Contactgegevens

St. Nacht van de Ommetjes
Email ommetjes.nijmegen@gmail.com

Nachtburgemeester Nijmegen
Angela Verkuijlen
Mob   0628 422 051 
Email angelaverkuijlen@nachtburgemeesternijmegen.nl
Angela is het snelste bereikbaar via een SMS bericht op haar mobiel.

Team Goffert
René Martens / Bestuur
Mob   0651 418 633
Email ramhgoc@gmail.com

Team Biezen/Waterkwartier
Ton Verberne / Bestuur
Email tverberne2@hotmail.com

Team Brakkestein
Stefan Daamen
Mob 0615 829 464
Email s.daamen@gmail.com

Team Centrum
Emo Peters / Bestuur
Email deuitdenker@gmail.com

Team Centrum-Nimbus
Suzanne Brunner
Email suzabru@gmail.com

Team Grootstal-Hatertse Hei
Pauline Dircks
Email ommetjeheistal@hotmail.com

Team Heijendaal
Moniek van Daal
Mob 0643 088 530
Moniek@clubgoud.com

Team Hengstdal
Wim van der Wiel
Email wim@diepzicht.nl

Team Lent
José Hegeman & Patries van Lentmark
Mob 0642 609 137
Email Josehegeman@gmail.com

Team Lindenholt
Janneke Wijdeveld
Mob 024 679 3232
 Email info@debroederij.nl

Team Oost
Doro Krol / Bestuur & Ans Verheijen
Mob 0618 903 887
Email dkrol@fo.nl
Email verheijen.ans@gmail.com

Team Oud-Oosterhout
Gisela Albers
Email gealbers@gmail.com

Overige contactgegevens volgen nog.