In 2017 hadden wij voor u 11 Ommetjes beschikbaar.

Een Ommetje in uw wijk?
Bel of mail dan even...

Biezen/Waterkwartier
Bottendaal
Brakkenstein
Centrum
Dukenburg
Goffertpark
Hees
Hees / Jeruzalem
Lent
Oost
Wolfskuil

Uitsluiting Aansprakelijkheid

KvK 70695202

Iedere deelnemer aan een ommetje doet dat geheel op eigen risico.
Zowel de betrokken stichtingen als de organiserende teams zijn uitgesloten van iedere vorm van aansprakelijkheid.

Contactgegevens

St. Nacht van de Ommetjes
Email ommetjes.nijmegen@gmail.com

Nachtburgemeester Nijmegen
Angela Verkuijlen
Mob   0628 422 051 
Email angelaverkuijlen@nachtburgemeesternijmegen.nl
Angela is het snelste bereikbaar via een SMS bericht op haar mobiel.

Team Goffert
René Martens / Bestuur
Mob   0651 418 633
Email ramhgoc@gmail.com

Team Biezen/Waterkwartier
Ton Verberne / Bestuur
Email tverberne2@hotmail.com

Team Centrum
Emo Peters / Bestuur
Email deuitdenker@gmail.com

Team Centrum-Nimbus
Suzanne Brunner
Email suzabru@gmail.com

Team Grootstal-Hatertse Hei
Pauline Dircks
Email ommetjeheistal@hotmail.com

Team Hengstdal
Wim van der Wiel
Email wim@diepzicht.nl

Team Lent
José Hegeman & Patries van Lentmark
Mob 0642 609 137
Email Josehegeman@gmail.com

Team Oost
Doro Krol / Bestuur & Ans Verheijen
Mob 0618 903 887
Email dkrol@fo.nl
Email verheijen.ans@gmail.com

Team Oud-Oosterhout
Gisela Albers
Email gealbers@gmail.com

Overige contactgegevens volgen nog.